İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı ve 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı lisans ve lisansüstü öğrencilerini 8-9-10 Eylül tarihlerinde İTÜ Stadyumu’nda üç gün boyunca düzenlenen görkemli törenlerle mezun etti.
![51478275433_21a390df82_z 51478275433_21a390df82_z](/images/librariesprovider51/default-album/51478275433_21a390df82_zb80d6ca1451a45258cacef22108dffb3.jpg?sfvrsn=d67a7e89_3)
İstanbul Teknik Üniversitesi’ni (İTÜ) 2020-2021 dönemini 4,00 ortalama ile bitiren İşletme Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Hüseyin Umutcan Ay okul birincisi olarak konuşma yaptı. Konuşmasının ardından birincilik madalyası ve diploması Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu tarafından takdim edildi.
![dsc_1534 dsc_1534](/images/librariesprovider51/default-album/dsc_1534.jpg?sfvrsn=17dda4a5_3)
Mezun olan tüm öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Mezuniyetle ilgili detaylar ve fotoğraflar için tıklayınız.