imkanlar
14
Kas 2018
BTP Ara Sunumları 14 Kasım 2018 saat 15.15'te yapılacaktır

Sevgili öğrenciler,

2018/2019 Güz Yarıyılı Bitirme Tasarım Projesi ara sunumları 14 Kasım 2018 saat 15.15'te aşağıda belirtilen program ve sınıflarda yapılacaktır. Lütfen sunum saatinden önce sunum salonlarında hazır bulununuz.

ISL 492 Bitirme Tasarım Projesi Ara Sunuşlar
14 Kasım 2018 Çarşamba 15:15

 
Sınıf : F236
Panel 1: Bersam Bolat, Derya Karakaş, Nihan Yıldırım, Tolga Kaya, Ulaş Baysal
 
1            70130335           Ahmet Öksüz
1            70130267           Hande Cumurcu
2            70130282           Kübra Alçın
2            70140254           Ceylan İşcanlı
3            70130246           Cansu Çördük
3            70130271           Hüseyin Furkan Beyaz
4            70130262           Ahmet Talha Yiğit
4            70140217           Barış Samak
5            70130218           Abidin Aksoy
5            70130219           Ahmet Emin Sarıcaoğlu
6            70120279           Hasan Özgöbek
6            70130258           Emre Decdeli
7            70100118           Doğan Tilkici
7            70120231           Dilek Ay
8            70130240           Öykü İlsaraç
8            70130311           Safiye Öykü Ateş
 
 
 
Sınıf : F237
Panel 2: Ahmet Atıl Aşıcı, Elif Karaosmanoğlu, Ferhan Çebi, İdil Vedia Evcimen, Raziye Selim
 
1            70130212           Meriç Akpınar
1            70140305           Ekin Büyükakten
2            70140239           Mert Kolay
2            70130322           Fatih Yıldız
3            70130232           Veysel Servan Ata
3            70130304           Gökçe Güleviz
4            70140238           Ersay Taban
4            70140728           Bilal Tatoğlu
5            70130273           Buket Baritugan
5            70130309           Ece Üstün
6            70110043           Ahmet Fatih Bilgin
7            70130230           Damla Aliye Çakır
7            150130103        Muhammed Aziz Ulak
8            70140724           Ege Çebi
8            70130215           Abdulkadir Topcu
 
 
Sınıf : F238
Panel 3: Banu Elmadağ Baş, Burç Ülengin, Çiçek Ersoy Kekevi, Hatice Camgöz Akdağ, Lutfihak Alpkan, Oktay Taş, Özgür Öztürk
              
1            70140181           Defne Kıruç
1            70140202           Mehmet Cem Turhan
2            70130222           Büşra Akca
2            70130327           Tolunay Aydın
3            70130306           Ayberk Karaman
3            70130307           Duygu Turan
4            70130191           Gül Beyza Özuzcan
4            70150758           Dilay Duruçalı
5            70130233           Melek İrem Gürsoy
5            70140280           Fatma Aybüke Tuğrul
6            70130214           Ayşenur Dilara Aydın
6            70130251           İlayda Tangör
7            70130103           Umut Karamustafa
7            70130321           Aylin Tunalı